• Свеж
LUKENI Нова Мода 1PC Црна Аутизам Свеста Загатка Силикони Wristband Медицински сигнализација Силикони Нараквици&Алки Подароци SH075BK

LUKENI Нова Мода 1PC Црна Аутизам Свеста Загатка Силикони Wristband Медицински сигнализација Силикони Нараквици&Алки

Оценка на посетителот:
DEN 90.72

Стока
Во продавницата

Ние ќе брод овие три coutries (САД, УКРАИНА, РУСИЈА) од Кина Пост или e Packet, e Packet е побрзо. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана. Ние брод на светот од страна на Воздух парцела.

Карактеристики на производот

Должина:
19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
SH075-Б.К.
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
хривнија
Повод:
Спорт/Партија/Подарок/Роденден
Гума боја:
Црна
Писмо Боја:
Жолта
елемент:
Аутизам Свеста Wristband
Материјал:
Sillicone Гума
Шема:
загатка хривнија
Користат За:
Подарите Подарок
Големина:
190*12*2mm
Тежина:
8g/pc
Пакет:
ЈП торба,Меур торба

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.