• Свеж
WANDO Дубаи Златен Накит За Жените 15mm широк Златна Боја Алки&Нараквици Етиопската/Arab/Блискиот Исток Партија Подароци WB17

WANDO Дубаи Златен Накит За Жените 15mm широк Златна Боја Алки&Нараквици Етиопската/Arab/Блискиот Исток Партија

Оценка на посетителот:
DEN 576.00
DEN 415.00 -28 %

Стока
Во продавницата

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
[marca] Wando Злато хривнија
[Numero де modelo] WB10
[Piedra директорот]злато позлата
[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7.5 CM
[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 15g
CARACTERÍSTICA :
Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечко
мора да се има квалитет
Фотографијата беше не постапува во реално време
Напомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање, Подароци, Партија
Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Карактеристики на производот

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Злато
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Бренд Име:
wando
Број На Модел На:
WB17
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.