• Свеж
2pc/многу Сончевата Патека Факели Светла Водоотпорен Пламен Осветлување 96LED Треперење Светилка Светла Тревник Градина/Патишта улична светилка

2pc/многу Сончевата Патека Факели Светла Водоотпорен Пламен Осветлување 96LED Треперење Светилка Светла Тревник

Оценка на посетителот:
DEN 2496.00
DEN 2321.00 -7 %

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor Амбиентниот светлосни идеален за вашиот патио, дек или градина Автоматски се претвора во мрак и исклучување на зората Нормално работното време е од 12 часа во текот на летото Без жици потребно — едноставно се инсталира и да уживате во Еко-пријателски соларна технологија (напојува со интегрален моно кристален соларен панел) Тежина : 230g LED : 96 PCS Големина : 320*121*121 MM Li-ion батерија : 2200m Ah Соларен панел : 0.88 W, 17% ефикасност Време на Полнење : 8 часа Работно Време : До 12 часа по целосно наполнета

Карактеристики на производот

Бренд Име:
STYHOMSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
2G11
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Арт Деко
Извор На Енергија:
DC
Напон:
5V
Употреба:
празник
Број На Модел На:
02326
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Модел:
YY-9605
Тип:
соларни градинарски светлина
Заштита одделение:
IP65
Тип на извор на светлина:
соларна енергија
Номинална моќност:
2 (W)
Напон:
3.7 (V)
Сонце време:
8 (H)
Обликот големина:
320*121*121 (mm)
Живот:
50000 (h)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.