• Свеж
Бесплатен превозот 12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај на Ford Работ 2015 година магла светилка рамка Магла светлина

Бесплатен превозот 12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај на Ford Работ 2015 година магла

Оценка на посетителот:
DEN 5856.00

Стока
Во продавницата


Детали За Производот :
Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

Карактеристики на производот

Edge-Година:
2015,2016
Ford Модел:
Edge
Специјални Функции:
работи светла
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
40inch
Име На Модел:
ford работ
Објектот Тежина:
0.8kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
ford работ
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.