• Свеж
SUNYIK Црна Rutilated Кварцен Исцелување Кристал Точка Фацетирани Призмата Камен Реики Figurine Декорација

SUNYIK Црна Rutilated Кварцен Исцелување Кристал Точка Фацетирани Призмата Камен Реики Figurine Декорација

Оценка на посетителот:
DEN 527.52

Стока
Во продавницата

Тип : Црна Rutilated Кварцен Исцелување Кристал Точка Фацетирани Призмата Камен Реики Figurine Големина Детали(Приближно) : 52x20mm-97x35mm Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 45-120 Грам/Pc Материјал : Природен Кварц Состојба : Нова PS : Од камења се природни, големини и бои, од нив се различни едни со други, ние ќе испрати она што го имаме од страна на случаен избор. ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Природни
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
V
Големина Детали(Приближно):
52x20mm-97x35mm
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
45-120 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.