• Свеж
SKMEI Мажи Спортски Часовници Chrono Двојно Време Дигитални рачни часовници 50M Отпорен на Вода LED Дисплеј Види Relogio Masculino 1268

SKMEI Мажи Спортски Часовници Chrono Двојно Време Дигитални рачни часовници 50M Отпорен на Вода LED Дисплеј Види

Оценка на посетителот:
DEN 822.24
DEN 617.00 -25 %

Стока
Во продавницата

Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. Превозот И Испорака : 1. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа!
4.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 15-60 Дена да пристигнат. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. PS : Еднаш на стоката да бидат испратени надвор , тоа ќе биде невозможно за нас да ви помогне промена на адресата или на кои било други информации на вашата нарачка, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел е информации кога ќе се направи плаќање! Повратни информации & Контакт со нас на : 1. Вашето мислење е навистина важно за нас. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. PS : Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Назад Светлина,Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни,Аларм,Хронограф
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
PU
Случај Дебелина:
14mm
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
52mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Случај Материјал:
Пластични
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Бренд Име:
SKMEI
Број На Модел На:
1268 & 1267
Бендот Должина:
26.5 cm
Случај Обликот:
Круг
Функција:
C
Пол:
Мажи

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.