• Свеж
10 компјутери 65ml 37x90mm Мали Јасно Стаклено Шише Шишенцето Pendant Со Плута и Кука За Свадба Празник Декорација Божиќ Подароци

10 компјутери 65ml 37x90mm Мали Јасно Стаклено Шише Шишенцето Pendant Со Плута и Кука За Свадба Празник Декорација

Оценка на посетителот:
DEN 892.32

Стока
Во продавницата

Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство 3.Ако вашата земја не е во листата на Aliexpress за Кина Пост Воздухот,pls контактирајте со нас.Сите предмети ќе бидат спакувани безбедно испорака 8.******Опис****** Состојба Со Нови Плута Материјал Borosilicate Стакло Количество 10 Pcs Со Плута / Многу Боја Јасно Транспарентен Големина 27mm x 37 mmx90mm Капацитет 65ml Тежина 40g ******Известување****** 1. ******За нас****** 1.Процесот време е од 1 до 8 дена.Вашето задоволство,Нашата цел.Ние изјави Кина Пост Воздух бесплатен превозот.Ако веб-сајт држави и Кина Пост Воздух Mail и ЕМС се слободни,ние ќе се размислува за Кина Пост Воздух прво. ******Повратни информации****** 1. ******Плаќање****** Зачувам ******Превозот информации****** 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод.Што треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPS-от,Fedex,ние ќе го промени превозот бесплатно е "Нула",но всушност,ние испрати нив и надвор од Кина Пост Воздух (Тоа обично трае околу 15~25 wroking дена).Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Карактеристики на производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Мирудии Сад стилови:
маска
боја:
Јасно
Пакување:
6~10
Материјал:
Стакло
Големина:
S
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Храна
Капацитет:
0-100ml
Број На Модел На:
3790
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.