• Свеж
Shuaibo Shockproof 15 15.6 Инчен со USB интерфејс Водоотпорен Најлон Лаптоп, Лаптоп Ранец Кеси Случај за Мажи Жени Бизнис

Shuaibo Shockproof 15 15.6 Инчен со USB интерфејс Водоотпорен Најлон Лаптоп, Лаптоп Ранец Кеси Случај за Мажи

Оценка на посетителот:
DEN 1766.40
DEN 1678.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.70 /set
15 15.00 /парче
10 14 15 17 Инчен голема големина Најлон Компјутер Лаптоп Солидна Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 23.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.90 /парче
Ј.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.80 /парче
Edifier 13 14 15 инчен Најлон секојдневен Компјутер, лаптоп, лаптоп кеси случај гласник торба Трајни Бесплатен превозот САД$ 33.90 /парче
. QMEI 15 и 17 инчен лаптоп Компјутер лаптоп кеси случај гласник торба Мода ранец со Висок Квалитет Бесплатен превозот САД$ 35. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите ви се исполнат.
Продавачот Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.40 /парче
Солидни 12 14 15 17 Инчен Најлон Компјутер, Лаптоп, Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 23.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.6 инчен лаптоп Компјутер лаптоп Отворено Качување Ранец кеси случај гласник Училишниот Ранец за Мажи Жени( може да се сместат 15-15.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.50 /парче
14 15 Инчен оксфорд Компјутер Лаптоп Plaid Лаптоп Таблета Торба Кеси Случај ракав Гласник Рамо унисекс мажи жени Трајни US$ 26. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Карактеристики на производот

Големина:
15
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Ранци
Бренд Име:
shuaibo
Тип:
Лаптоп Ранец
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
15 инчен ранци
Применливи модели:
Macbook Pro 15-инчен
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.