• Свеж
ласерски марк мотоцикл модифицирани пригушувач карбонски влакна издувни цевки За BMW HP2 Enduro HP2 Megamoto HP2 C600 C650 Спорт

ласерски марк мотоцикл модифицирани пригушувач карбонски влакна издувни цевки За BMW HP2 Enduro HP2 Megamoto

Оценка на посетителот:
DEN 3445.44
DEN 2963.00 -14 %

Стока
Во продавницата


Опис :
Модел Бр. Р QIANKONG58 28 CB
16 Видови :
A1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
A1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
A2_51mm, Карбонски Влакна
A2_61mm, Карбонски Влакна
B1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B2_51mm, Карбонски Влакна
B2_61mm, Карбонски Влакна
B3_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B3_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B4_51mm, Карбонски Влакна
B4_61mm, Карбонски Влакна
B5_51mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B5_61mm, Од Не ' Рѓосувачки Челик
B6_51mm, Карбонски Влакна
B6_61mm, Карбонски Влакна
Влезот Дијаметар : 51mm или 61mm
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик ,Карбонски Влакна
Вкупна Должина : 320mm
ОЕМ производи кои не се оригинални
Пакетот Вклучува :
1 парче x Издувна Цевка
нерѓосувачки Челик Тип : има логото
на карбонски влакна Тип : има налепница
некои инсталирање на додатоци како на сликата покажува
Детали За Производот
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
EP-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
71.2cm
Објектот Ширина:
38.7cm
Објектот Висина:
118.6cm
Објектот Тежина:
1.55kg
Објектот Дијаметар:
24.1 inch
Материјал Тип:
карбонски влакна од не ' Рѓосувачки челик
Специјални Функции:
СО ЛОГОТО
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име:
ласерски марк мотоцикл модифицирани пригушувач карбонски влакна издувна цевка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјали:
Карбонски Влакна, Од Не ' Рѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Издувните Пригушувач
Функција:
Подобрување На Издувната Цевка Перформанси
Fitment:
Модифицирани Мотор ,Мотоцикл
Употреба:
За BMW HP2 Enduro HP2 Megamoto HP2 C600 C650 Спорт

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.