• Свеж
За Samsung Галакси S9 / S9 Плус Микрофибер Кожа Ракав Случај Торбичка Телефон Торба Покрие со картичка слот За iphone 6 7 8 плус X

За Samsung Галакси S9 / S9 Плус Микрофибер Кожа Ракав Случај Торбичка Телефон Торба Покрие со картичка слот За

Оценка на посетителот:
DEN 648.48
DEN 447.00 -31 %

Стока
Во продавницата


За Samsung Галакси S9 / S9 Плус Микрофибер Кожа Ракав Случај Торбичка
Телефон Торба Покрие со картичка слот За iphone 6 7 8 плус X
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
2 модели , ве молиме да бидете внимателни кога ќе изберете боја !

Карактеристики на производот

Материјал:
за галакси S9, за iphone 8 плус, за галакси S9 плус, за iphone 6, за iphone 7, за iphone X, за iphone 8, за iphone 7 плус, за iphone 6 плус
дизајн:
Бизнис,Рамнина,Геометриски
Големина:
For i6 7 8 plus X /Galaxy S9/S9 Plus
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
кожа ракав
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Торбичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.