• Свеж
40Pcs Вода Брадавица Работам Живина Пилешко Завртка Во 360 Агол Тешки

40Pcs Вода Брадавица Работам Живина Пилешко Завртка Во 360 Агол Тешки

Оценка на посетителот:
DEN 648.96

Стока
Во продавницата

Добра структура дизајн-отстранлив пониските делови за лесно чистење.
Завртка во стил пилешко waterer брадавиците. Објектот е лесно да се инсталира во ПВЦ цевки, пет литри pail кофа или контејнер. Токму работи одлично за broilers, слоеви, одгледувачи, pullets, пилиња, патки и други играта птици.

Карактеристики на производот

врска:
Женски
Број На Модел На:
a3
Црево Внатрешен Дијаметар:
3мм
Обликот:
Намалување на
Материјал:
Пластични
Тип:
Брадавица
Тип:
Фармски Животни,Кучиња
Дијаметар:
1 cm
Должина:
4 cm
Употреба:
Хранење & Наводнување Материјали
Ширина:
3 cm
боја:
Црвена
Фарма На Животните Тип:
Кокошка,Патка,Goose
јачина:
n
Висина:
1 cm
Тежина:
15 g

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.