• Свеж
Funssor Zortrax M200 нерѓосувачки термички барел Топлинска Бариера Цевка грејач пауза за Zortrax M200 3D печатач делови

Funssor Zortrax M200 нерѓосувачки термички барел Топлинска Бариера Цевка грејач пауза за Zortrax M200 3D печатач

Оценка на посетителот:
DEN 431.52

Стока
Во продавницата

Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукции заврши. Ако немате aliexpress сметка, ве молиме регистрирани еден за себе во (http : //www. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени. Вие треба да се обрне некои товарни повеќе . За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи.
Бесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздухопловната. Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл.Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде повторно враќање на парите,тоа е толку едноставно.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го реши.
PTFE тип : со 4mm дијаметар дупка за 2x4mm PTFE цевка(како лево цртежот прикажува)
Нерѓосувачки тип : сите метални,само како право цртежот прикажува.
Време на испорака околу 20 -30 работни дена.
Внимание :
Ако сакате да се добие производ итно, ние исто така може да испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Ве молиме бидете сигурни дека сте со намера да се купи или да се во можност да ја плати во наведениот период пред наддавање.
Ние го прифатат плаќање и преку aliexpress САМО.
Ние брод стоки во рамките 2days по приемот расчисти исплата. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ако не сте задоволни со вашето купување,за било која причина,ги споделите со нас.
Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи, ве молиме да не се отвори случај или не остави Негативни и Природни повратни информации, таа не може да ги реши сите проблеми .

Карактеристики на производот

Големина:
PTFE type, Stainless type
Тип На Објект:
Грлото
Бренд Име:
Funssor
Број На Модел На:
ZortraxM200
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
се применуваат:
zortrax m200

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.