• Свеж
CITALL Нов Chrome Задните Подигање на Вратата задната врата се Справи Купот на Сад Покрие Трим Калапи Одговара за Хонда CR-V CRV 2012 2013 2014 Автомобил stylings

CITALL Нов Chrome Задните Подигање на Вратата задната врата се Справи Купот на Сад Покрие Трим Калапи Одговара

Оценка на посетителот:
DEN 506.40
DEN 420.00 -17 %

Стока
Во продавницата

Задните Подигање на Вратата задната врата се Справи Купот на Сад Покрие Намали за Хонда, CR-V CRV 2012-2014 Точка име : Задните Подигање на Вратата задната врата се Справи Купот на Сад Покрие Намали за Хонда, CR-V CRV 2012-2014 Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Се Справи Со Чаша Сад Капак *1 Компатибилен :
за Хонда, CR-V 2012-2014
Функција :
1) Материјал : Високо Трајни Хром Позлатен ABS со 3 M Лепило Назад Лента
2) 100% Водоотпорни. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. Додадете стил на вашето возило.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
4) Лесно да се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M селотејп е прикачен
5) да Даде вашето возило агресивна и елегантен стил

Карактеристики на производот

Бренд Име:
CITALL
Автомобил модел:
за Хонда, CR-V
Модел Година:
2012 2013 2014
Материјал Тип:
Многу Издржливи Хром Позлатен ABS
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
ПОВРШИНА:
Тројно Хром површина
Специјални Функции:
Совршено се вклопуваат,лесна инсталација со 3M селотејп

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.