• Свеж
ERIKC DLLA 155 СТР 842 (093400-8420) црна игла млазницата DLLA 155P 842 и гориво инјектор оган џет млазницата DLLA 155P842 за 6590

ERIKC DLLA 155 СТР 842 (093400-8420) црна игла млазницата DLLA 155P 842 и гориво инјектор оган џет млазницата

Оценка на посетителот:
DEN 1055.52

Стока
Во продавницата


1.Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
4.За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC.
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
High-speed челик
Тојота Модел:
Avanza
Avanza-Година:
До 2015
is_customized:
yes
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Модел Не:
Инјектор Млазницата DLLA155P842 , DLLA 155 СТР 842
Млазницата ОЕМ:
гориво инјектор млазницата 093400-8420 , 0934008420
одговараат за инјектор:
инјектор 095000-6593 , 095000-6594 , 095000-6340
Одговараат на инјектор ОЕМ:
гориво инјектор 23670-E0010
Одговараат за nuzzle нут:
инјектор млазницата орев E1022001
Бруто тежина:
30-50g/pc
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pc/цевка,10pcs/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.