• Свеж
1Pc Свадба Коса, Накит За Булчински Чисто Бел Цвет Имитација Бисер на Коса и Чешел се Тегнат Headdress Мода Жените Косата Додаток

1Pc Свадба Коса, Накит За Булчински Чисто Бел Цвет Имитација Бисер на Коса и Чешел се Тегнат Headdress Мода Жените

Оценка на посетителот:
DEN 194.40
DEN 163.00 -16 %

Стока
Во продавницата

Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Овој специјален дизајн цвет hairdress е погодна за секој жени на вашата свадба, вечера или Матурска
Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки
Деликатни бисер и цвет уникатност ги носи чувство на убавина
Одличен додаток и декорација за девојки, жени
Материјал : Бисер + Кристал
Пол : Жените/Женски
Боја : Како што е прикажано на слики
Големина : 34.5 см
Пакет Содржина : 1 x Жените Опаѓањето на Накит
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
JETTING
Стил:
Тренди
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Жените Опаѓањето На Накит
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бисер + Кристал
Материјал:
Бисер + Кристал

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.