• Свеж
Сината/Црвената Силикони Копче Случај, Tamarack За руската Верзија Starline A93/A63 2 начин автомобил алармот систем LCD далечински управувач Клуч Фоб

Сината/Црвената Силикони Копче Случај, Tamarack За руската Верзија Starline A93/A63 2 начин автомобил алармот

Оценка на посетителот:
DEN 47.52

Стока
Во продавницата

+ЛОГО ! Додатоци направени во Кина, за руската Верзија Автомобил анти-кражба систем ! 1 парче = Силикони Случај X1
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако ви треба брз одговор, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager или Whats App. 2.Поради производство на серија на производ, може да има мала промена во изгледот, тоа е нормално! 3.Ве молиме да ја потврдите вашата адреса, име, телефонскиот, поштенски код и други информации се точни и целосни. 4.Нема повеќе од 2 Кг / 1 цел. 5.Не батеријата во торба за пакување/кутија.

Карактеристики на производот

Боја Име:
Црвена, Сина
Бренд Име:
Tamarack

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.