• Свеж
1 Компјутер Faux Кожа Дупка-копа Автомобил потпирачи за глава Материјали Вратот Безбедност Перница За Авто

1 Компјутер Faux Кожа Дупка-копа Автомобил потпирачи за глава Материјали Вратот Безбедност Перница За Авто

Оценка на посетителот:
DEN 131.04
DEN 131.00 -0 %

Стока
Во продавницата


Спецификации :
Faux кожа дише совршен тактилни искуство.
Парична казна изработка, одлична практичност и издржливост.
Грижа за вашиот врат, се релаксираат вашите мускули, направете ја вашата возачки животот поудобен, побезбеден, повеќе здрави.
Вратот перница може ефикасно да се спречи летачки автомобил и вратот предизвикани од долг свиок, замор, болка. Неговата главна функција е да ги заштити вратот.
Во случај на несреќа, поради судир на огромно влијание на главата одеднаш фрлени назад, така што екипажот беше повеќе сериозни,
дури и фатални повреди.
Универзална одговара за сите возила и четири сезони.
Тип : Потпирачи За Глава
Запаливост : Висок
Материјал : Faux Кожа, Простор Памук
Карактеристики : Дише, Удобно, Автомобил Перница
Големина : 25cm x 18cm x 8cm/9.84" x 7.09" x 3.15" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x потпирачи за глава

Карактеристики на производот

Боја Име:
Црна
Бренд Име:
BLUELANS
Име На Модел:
8805361
Материјал:
Faux Кожа, Простор Памук
Пополнување:
вакуум памук

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.