• Свеж
JBDGJK! ,Случајно се Меша Бои Накит Пакување Drawable Organza Кеси 7x9cm,Свадбен Подарок Перница & Пошта,300pcs/многу

JBDGJK! ,Случајно се Меша Бои Накит Пакување Drawable Organza Кеси 7x9cm,Свадбен Подарок Перница & Пошта,300pcs/многу

Оценка на посетителот:
DEN 575.52
DEN 518.00 -10 %

Стока
Во продавницата


ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали , ве молиме проверете опис на фактичката големина пред наддавање,ви благодарам.
Ние прифаќаме Зачувам ,Банката на Кина и Западот Унија ,Кредитна картичка.
Ние ќе брод од цел во 1-3 дена по расчисти исплата. Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 7-20 дена да arriver да повеќето земји. Ние само ја испратите цел според Зачувам ,адреса не може да се промени откако ние пак цел, ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.(дена не е вклучуваат викенд и одмор)
ако имате дополнителни прашања во врска со превозот, ве молам дозволете ми да знам. Ние може да се разговара како најдобри за решавање на било какви проблеми или прашања. Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба,ве молиме оставете позитивни feed back и висок нсд ѕвезда за нас ако предмети се испратени за време на Фестивалот,превозот датум ќе биде одложен.
Повратната информација е многу важна за нас, така ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако не сте задоволни од било која причина, и ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни. Ви благодарам многу за вашата помош. Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
боја:
Повеќе
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Бренд Име:
nevstop

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.