• Свеж
за Xiaomi Redmi 5A случај Луксузни Кожни прекривачот Стојат Картичка Без магнети Бизнис Случаи за Xiaomi Redmi 5A fundas

за Xiaomi Redmi 5A случај Луксузни Кожни прекривачот Стојат Картичка Без магнети Бизнис Случаи за Xiaomi Redmi

Оценка на посетителот:
DEN 460.32
DEN 299.00 -35 %

Стока
Во продавницата


ние секогаш да бидете на вредност како што е можно пониски (ако сте треба самата вредност, ве молиме оставете порака на нас кога ќе го поставите цел) , но тоа не значи дека вие не треба да плаќаат за увоз доход, различни земја има различни регулатива за увоз доход, некои земја нема потреба за samll pacel, но некои земјата треба, иако тоа е на мали парцели.
ако ви треба ни брод вашата нарачка една по една, ве молиме оставете порака за нас. ако ви треба да знаете повеќе детали, ве молиме обратете се на локален претставник на одделот на стандардот.
Повратни информации
Ние го цениме драги купувачот ни даде вистинска коментари, имаме доволно доверба на нашите производи во многу повисок квалитет, а исто како нашите опишани.
за Xiaomi Redmi 5 A случај Луксузни Кожни прекривачот Стојат Картичка Без магнети Бизнис Случаи за Xiaomi Redmi 5 A fundas
Многу важно
Ако сте го направиле повеќе од 1 цел во исто време (можеби во период од 1 или 2 дена)
предвидено ние се уште не е брод вашите претходни нарачки надвор, ние ќе брод на сите ваши нарачки сите заедно.
Продолжен Област Доплата (само за нарачка од express)
Ако вашата област му припаѓаат на "Продолжен Област", таму има Доплата (ова surcharger не се вклучени во онлајн цена), ве молиме проверете ја од UPS/DHL/Федекс официјалната веб-сајтот, или можете да ни кажете на вашиот поштенски број и адреса, тогаш ние проверете со нив и ќе ви кажам детали. Но, знаете вашите коментари е многу важно за нас, дури и да одлучи нас живот или смрт, па ако ви се случува да ни даде негативни коментари, ве молиме да ни даде шанса да се преговара за деталите со вас и решавање на проблемите надвор.

Карактеристики на производот

Пакет:
За redmi 5A
Мало Пакет:
Yes
Големина:
for Xiaomi Redmi 5A case
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4А -
Карактеристики:
Стојат Картичка Функција Гроздобер Бизнис стил
Бренд Име:
Aioria
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Compatiable Модел На Телефон:
Случаи за Xiaomi Redmi 5A
Тип:
Случај
боја:
црна, црвена, кафеава, сива
Точка име :
за Xiaomi Redmi 5A Случај
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа со TPU маска
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.