• Свеж
5 Ниво Cupcake се Залагаме за Божиќ свадба декорација

5 Ниво Cupcake се Залагаме за Божиќ свадба декорација

Оценка на посетителот:
DEN 2544.00

Стока
Во продавницата


* Продолжи со ставање на следниот најголем диск за да ја завртката нишка на прачка и заострување на секое парче, како и да одите.
* Земете метал главата на завртката и ставете го на рамна површина каде трибината е да се изградат
* Внимателно линија до дупка(s) од најголемите диск со главата на завртката обезбедување на дискот е одмор безбедно на акрилик нозе.
Стенд доаѓа рамен спакувани и трае само неколку минути да се соберат. Секој дел од трибината е точно да се намали и да се заврши.
* Не користете било абразивни производи за чистење како тие ќе го направи акрилик.
* За чистење на производот користете топла вода со малку за перење-up течни и мека крпа.
Може да се преземат, освен, се мијат и се чуваат подалеку за друг пат.
Подолу ќе најдете еден пример за тоа како многу cupcakes може да се организира на секое ниво .
* Започнете со поставување на нозете на долната страна од долниот диск обезбедување тие се рамномерно распоредени.
* Сега завртка првата прачка на завртка навој на главата на завртката правејќи се дека акрилик диск е стегната цврсто помеѓу две компоненти.
* Не се стави во мирување во dishwater
СОБРАНИЕТО ВОДИЧ :
Делови : Акрилик дискови, раководител завртки, двојна завртки, акрилик прачки и акрил нозе.
ГРИЖА ВОДИЧ :
* Стенд е направена од акрилик со што ќе нула ако тоа не е соодветно згрижени соодветно.
Рабовите на акрилик се совршено јасни и полиран.
Пакет подолу :
.
Целиот димензии : Должина 350 * Ширина 350 * Висина mm 410
Род Димензии : Дијаметар 25mm(1") x Висина 100mm(4")
Плоча Големина : основен капитал (тиер 1 : 150x150mm / 6"
ниво 2 : 200x200mm / 8"x8"
ниво 3 : 250x250mm / 10"x10"
ниво 4 : 300x300mm / 12"x12"
ниво 5 : 350x350mm / 14"x14"
Содржини : основен капитал (Тиер плочи х5 ; Род столбови x 4; Завртки x 5 Идеална за свадби, партии, деца роденден партии, christenings, итн.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
MW-cc-046
Повод:
Свадба
Име:
MAXWAY
Тип:
Настан & Партија Материјали

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.