• Свеж
140cm Бела Вештачки Ратан цвеќиња, Лажни Свила Цреша Ivy Виси Лозата Гарланд за падот Дома Свадба декорација Партија Венци

140cm Бела Вештачки Ратан цвеќиња, Лажни Свила Цреша Ivy Виси Лозата Гарланд за падот Дома Свадба декорација

Оценка на посетителот:
DEN 458.88
DEN 413.00 -10 %

Стока
Во продавницата

140cm Бела Вештачки Ратан цвеќиња, Лажни Свила Цреша Ivy Виси Лозата Гарланд за падот Дома Свадба декорација Партија фестивал Венци Опис : 100% Сосема Нов и добри квалитетни Материјали : свила, пластични. Целата Должина : околу 140cm/55.11 инч. Боја : бела Количина : 1 BUC Пакет се вклучуваат : 1 BUC Вештачки Ратан

Карактеристики на производот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Цреша
Број На Модел На:
HL1032
Цвет Стил:
Цвет String
Повод:
Свадба
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Состојба:
нови, Во парк
Материјал:
Свила, Пластични
Toal должина:
околу 140cm/55.11 инч.
боја:
Бела
SKU:
HL1032
Количина:
1 buc

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.