• Свеж
Спојување Assy 4393115 за Hitachi Багер EX40U EX50U EX50UNA EX55UR EX58MU

Спојување Assy 4393115 за Hitachi Багер EX40U EX50U EX50UNA EX55UR EX58MU

Оценка на посетителот:
DEN 8880.00

Стока
Во продавницата

Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас. : 4393115
Модели : EX40 U EX50 U EX50 UNA EX55 UR EX58 MU
Перформанси : Моќ Пренос
Погоден : Багер Вози Мотор
Функција : Одлична отпорност на топлина, ниска температура и масло
Перформанси : Одлично во апсорбирање на вибрации и удари
Примена : Hyd.
Спојување Assy 4393115 за Багер EX40 U EX50 U EX50 UNA EX55 UR EX58 MU
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис на производот
Спојување Assy 4393115 за Багер EX40 U EX50 U EX50 UNA EX55 UR EX58 MU
Име : Спојување Assy
Дел No. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.Пумпа вратило на Моторот Flywheel
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4393115
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Спојување Assy
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
4393115
Производителот Дел Број:
4393115

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.