• Свеж
Силиконски Фитнес Ракавици Luvas Фитнес Дигање Обука Мултифункционален Тактички Ракавици Guantes Заштитна Спортски Ракавици S32

Силиконски Фитнес Ракавици Luvas Фитнес Дигање Обука Мултифункционален Тактички Ракавици Guantes Заштитна Спортски

Оценка на посетителот:
DEN 547.68
DEN 416.00 -24 %

Стока
Во продавницата

Еве неколку слични производи, можеби ќе сакате Кликнете на сликата за да се купи.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни sceen и фотографија на резолуција.
3.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
4.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.0
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Ракавици Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
S32
Бренд Име:
NIUPOZ
Материјал:
Силикони

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.