• Свеж
FUT Оригинални Замена Проектор Гола Сијалица за PANASONIC ЕТ-LAV300 СВЕТИЛКА

FUT Оригинални Замена Проектор Гола Сијалица за PANASONIC ЕТ-LAV300 СВЕТИЛКА

Оценка на посетителот:
DEN 3024.00
DEN 2873.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Лесно да се инсталира. Нашите станбени единици се направени од издржлив и висок квалитет на материјалите и се гарантирано да го собере правилно. Оригиналниот Светилка со Домување
2.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Компатибилен Светилка со Домување
4. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС.
Опис 100% Оригинални голи Крушка светилка Тип : проектор гола сијалица Домување модел : ЕТ-LAV300 Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ЕТ-LAV300
Бренд Име:
АЊО

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.