• Свеж
1:60 легура инженеринг возила, висока симулација модел Мотокар, бетон,детски едукативни играчки, бесплатен превозот

1:60 легура инженеринг возила, висока симулација модел Мотокар, бетон,детски едукативни играчки, бесплатен превозот

Оценка на посетителот:
DEN 671.52
DEN 618.00 -8 %

Стока
Во продавницата

[Име ] : 1 : 60 легура e ngineering возила [Size] : 14.5 cm*5cm*8.8 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Жолта&Портокал&Сини Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Карактеристики на производот

боја:
Сина, Жолта, Портокалова
Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 8 години
Скала:
1
Предупредување:
не се јадат
Карактеристики:
Модел
Број На Модел На:
A01987
Брод/Поморски Брод:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.