• Свеж
НОВИ Меки Перници Големина S Neoprene Камера Покрие Случај Торба за Samsung NX3000 NX2000 NX1000 NX1100 NX500 20mm-50мм 18mm-55мм Леќа

НОВИ Меки Перници Големина S Neoprene Камера Покрие Случај Торба за Samsung NX3000 NX2000 NX1000 NX1100 NX500

Оценка на посетителот:
DEN 168.96

Стока
Во продавницата

S : 160mm(L) x 140mm (W)x 100(H)mm Боја : Сива/Црна (Внатре и надвор од двострани) Материјал : Водоотпорен neoprene Меки, лесни, еластична и лесна за носење, 4mm дебели Neoprene, обезбедува одлична заштита и шок апсорпција за вашиот камери Забелешка : Оваа торбичка само да се приспособат на 20mm-50мм 18mm-55мм Леќа
1 X камера случај
Испорака :
1. Тој нуди заштита од удари, оштетување и гребнатини без додавање премногу тежина или дел на вашата камера.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање/Поврат :
1. Во Светот Превозот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.) во полето за коментари во текот на исходот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на производот

Тип:
Мека Торба
Бренд Име:
yingnuost
Пакет:
Yes
Додатоци Тип:
Триаголник пакет
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
Камерата Лагер Случај
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.