• Свеж
Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Nishikino Маки Седум Среќа Богови Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Nishikino Маки Седум Среќа Богови Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay

Оценка на посетителот:
DEN 5759.52

Стока
Во продавницата


Материјал : Сатен
Големина : S M L XL XXL
Пакетот Вклучува : Фустан+Shawl+Obi+Престилка
Answer : ___________________________ Note : круна,headwear,перика,чевли, треба да платат за екстра!
Костими Големина Табела : S : Биста(80см) Половината(66cm) на Колкот(88cm) M : Биста(84cm) Половината(70cm) на Колкот(92cm) L : Биста(88cm) Половината(74cm) на Колкот(96cm) XL : Биста(92cm) Половината(78cm) на Колкот(100cm) XXL : Биста(96cm) Половината(82cm) на Колкот(104cm)

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
cc-675
Знаци:
Nishikino Маки
Материјал:
Сатенски

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.