• Свеж
САМОВИЛА ОПАШКА Аниме Фигурини LED Аларм Трепка Допир Светлина Палубата Декорација Јапонија Манга Играчки за Деца

САМОВИЛА ОПАШКА Аниме Фигурини LED Аларм Трепка Допир Светлина Палубата Декорација Јапонија Манга Играчки за

Оценка на посетителот:
DEN 416.64
DEN 392.00 -6 %

Стока
Во продавницата


САМОВИЛА ОПАШКА Аниме Фигурини LED Аларм Трепка Допир Светлина Палубата Декорација Јапонија Манга Играчки за Деца
Точка име : Аларм Играчки
Карактеристики : Шарени Допир Светлина
Материјал : Пластика
Дизајн : САМОВИЛА ОПАШКА Налепници
Големина на : 8 * 8 * 8 cm
Дисплеј : Време на Податоци Недела и Температура
1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за секунди
2.Алармот и да спие funition
3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)
4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)
1 * САМОВИЛА ОПАШКА LED аларм Играчки
1 * Упатство
1 * Мало поле

Карактеристики на производот

Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
SoSow
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
8*8*8cm
Број На Модел На:
Самовила Опашка
Верзија Тип:
Првото Издание
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
8cm
Состојба:
Mako
Тип На Објект:
Алармот Clcok
Функција:
Самовила Опашка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.