• Свеж
6pcs/многу, 76mm кристално стакло средување на призмата вода капка pendant бесплатен превозот , кристално осветлување делови призма

6pcs/многу, 76mm кристално стакло средување на призмата вода капка pendant бесплатен превозот , кристално осветлување

Оценка на посетителот:
DEN 955.20
DEN 707.00 -26 %

Стока
Во продавницата

6pcs/многу, 76mm кристално стакло tear drop призмата SUNCATCHER pendant, кристално лустерот делови SUNCATCHER pendant големина : 76mm материјал : K9 кристално стакло MOQ : 6pcs/многу боја : транспарентна

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
76mm
Должина:
76mm
Висина:
76mm
Ширина:
63mm
Број На Модел На:
солза-63
is_customized:
yes

Поврзани производи

100X трговија на Големо Сребро Позлатен Прстен Поставување База Накит Делови со 5mm Рамна Подлога за Стакло Cabochons/Куполи/Смола

832.32 -20 % DEN 666.00

Бренд Име : Dai Xi ЦентарБоја : Сребро ПозлатенМатеријал : БакарСпецификација : рампа е 5m mТежина : 1.5 g / парче

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.