• Свеж
Airspeed за BMW E90 E92 3 Серија Внатрешни работи Карбонски Влакна Автомобил Воланот Налепници М Спорт 2005-2012 Додатоци Автомобил Стил

Airspeed за BMW E90 E92 3 Серија Внатрешни работи Карбонски Влакна Автомобил Воланот Налепници М Спорт 2005-2012

Оценка на посетителот:
DEN 240.00

Стока
Во продавницата


Airspeed за BMW E90 E92 3 Серија Внатрешни работи Карбонски Влакна Автомобил Воланот Налепници М Спорт 2005-2012 Додатоци Автомобил Стил
Материјал : Јаглерод влакна + Епоксидна
Количина : 1 парче
Компатибилен Модел : 3 Серија E90 E92 (2005-2012)

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Должина:
3.2cm
Име На Модел:
Автомобил Мотор Започнете за BMW E90
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Дијаметар:
3.2cm
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
AIRSPEED
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
категорија:
клучот прстен
Година:
E90 2005-2012
Материјал:
Карбонски влакна + Епоксидна

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.