• Свеж
КОЧАН Par Светлина Dmx Dj Led Par 200W RGBWAUV 6IN1 затворен Фаза Светлина

КОЧАН Par Светлина Dmx Dj Led Par 200W RGBWAUV 6IN1 затворен Фаза Светлина

Оценка на посетителот:
DEN 11808.00
DEN 11218.00 -5 %

Стока
Во продавницата

може ли да се добие некои попуст?
О : Доколку не сакате barndoor. што е разликата?
A : ние ги користиме tyanshine КОЧАН led светилка.Можеме да организираме на испорака за вас и да ви помогне да се реши било превозот
тешкотии,вклучувајќи DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Со авион или По Море.Кратко време на испорака : 2-5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа. Дефинитивно висока осветленост со добар материјал во внатрешноста.
Пакување листа за секоја единица :
1 единица led par светлина
1pcs dmx кабел
1pcs прирачник книга
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1 : постојат многу познати модел на продажба на пазарот, и цената е голема разлика. клиентот може да ни каже бојата што сакате по донесување на цел?
3 : ако не сакам barndoor.
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.
Карактеристики :
Вграден-во авто и прилагодени програми, се присетува преку DMX и Господар/Роб
RGBWA+УВ боја мешање преку DMX или рачно
Боја температура мемории, од 2000 K да 10000 K
Моќ / Власт надвор поврзете
3-pin DMX влез/излез врски
16-битни затемнување на мајстор dimmer и индивидуалните бои
Избор, мазна затемнување криви за програмирање на флексибилност
LED дисплеј со лозинка заштита
Висока моќност RGBWAUV 6 IN1 КОЧАН
Едноставен и сложен DMX канал профили за програмирање на флексибилност
Двоен-заградата јарем двојки како кат мирување
Совршен УВ Црна ефекти
Совршена боја мешање и измијте ефекти,нема слепа точка
Треперење бесплатно на hight дефиниција камера
Одговараат за Про фаза,диско,dj,ноќен клуб,студио и така натаму
Ве молиме контактирајте со продавачот , ако треба нарачана
Спецификација за производ :
Напон : AC100 V-220 V
Моќност : 200 W
Led светилка бренд : tyanshine КОЧАН Оригиналниот
Боја емитуваат : ладна бела/топло бела/ ладно бела+топло бела/RGBW/RGBWA УВ ( цената е иста.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
Напон:
90-240V
моќност:
200W
Боја емитуваат:
ладно бела/топло бела/ ладно бела+топло бела/RGBW/RGBWA УВ ( цената

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.