• Свеж
YJZT 14CM*10.9 CM Автомобил Налепница Смешен ПРЕТПАЗЛИВОСТ BIOHAZARD ЧОВЕК ГРИП ЖРТВА Рефлексивни Автомобил Прозорец Decal Ц1-7575

YJZT 14CM*10.9 CM Автомобил Налепница Смешен ПРЕТПАЗЛИВОСТ BIOHAZARD ЧОВЕК ГРИП ЖРТВА Рефлексивни Автомобил Прозорец

Оценка на посетителот:
DEN 85.44
DEN 51.00 -40 %

Стока
Во продавницата


YJZT 14 CM*10.9 CM Автомобил Налепница Смешен ПРЕТПАЗЛИВОСТ BIOHAZARD ЧОВЕК ГРИП ЖРТВА Рефлексивни Автомобил Прозорец Decal Ц1-7575
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
10.9cm
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Класичен Филм
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
14cm
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Име На Модел:
С1-7575
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.