• Свеж
19V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер за MSI AE200 AE202 AE220 AP190 Про 16 7M Про 20E 22E 24 4BW Правец на Врвот AP1900 AP1920 AP1941

19V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер за MSI AE200 AE202 AE220 AP190 Про 16 7M Про 20E 22E 24 4BW Правец на Врвот

Оценка на посетителот:
DEN 527.04

Стока
Во продавницата

19 V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер за MSI AE200 AE202 AE220 AP190 Про 16 7 M Про 20 E 22 E 24 4 BW Правец на Врвот AP1900 AP1920 AP1941 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за MSI Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална
Излезна Струја:
3.42 На
Број На Модел На:
AE200
Бренд Име:
Firstmax
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.