• Свеж
Трговија на големо 500Pcs/Многу Бела Oganza Торба 20x30cm Голема Свадба Декорација Подарок Торба Торбичка Корист Бутик Подарок Накит Пакување Кеси

Трговија на големо 500Pcs/Многу Бела Oganza Торба 20x30cm Голема Свадба Декорација Подарок Торба Торбичка Корист

Оценка на посетителот:
DEN 4320.00
DEN 3802.00 -12 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Трговија на големо 500 Pcs/Многу Бела Oganza Торба 20x30cm Голема Свадба Декорација Подароци Торба Торбичка Корист Бутик Подарок Накит Пакување Кеси
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 500 Pcs /многу
Точка Бр. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs.
Organza Торба 196
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Бела, Беж,Зелена, Сива,Златна, Кралска Сина, Црвена, Топла Розова, Црна, Розова, Морнарица,Виолетова, Портокалова, . Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.0393 инчен 1 инч=25.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.За накит пакување картичка, мин количина е 2000-5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.

Карактеристики на производот

Големина:
20x30cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
3.5g
Објектот Должина:
30cm
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Бренд Име:
MISSDEAR
Производ Карактеристики:
Накит Пакување Бутик Козметика Екранот Бонбони Подарок Торба
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Број На Модел На:
Organza Торба 196
Големина:
20x30cm (7.87x11.8)
боја:
Бела
Материјал:
Organza (Voile Tulle)
Користат за :
Свадба Декорација Накит Занает Бутик Играчки, Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Може да Прилагодено Лого (bolsas de regalo)
торба стил:
Голем Накит Торба Хривнија Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Други Бои Ние Продаваме:
Бела,Црна,Сина,Црвена,Розева Боја,Златна,Жолта,Зелена,Кафе,Шампањ,Портокал...

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.