• Свеж
Чисто Сребро Злато Кабел+ DIY Прилагодено 5 Единици Јазик Арматура Во Уво Слушалка +оригинални MMCX Кабел Работа За Shure se535 se846

Чисто Сребро Злато Кабел+ DIY Прилагодено 5 Единици Јазик Арматура Во Уво Слушалка +оригинални MMCX Кабел Работа

Оценка на посетителот:
DEN 8112.00

Стока
Во продавницата


International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.
За било какви прашања ве молиме испратете e-mail на нашите 24 часа услуга пошта кутија , Ние ќе ви даде одговор во рок од 48 часа.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Ако објектот е дефектен, ве молам дозволете ми да знам, како е можно поскоро откако ќе добиете предмети.4 mm Чиста OCC Сребро+Злато Позлатен Кабел + Слушалка 1 Парица Тип 6 : Браун 1pcs Чиста OCC Сребро+Злато Позлатен Кабел + Слушалка 1 Парица Тип 7 : 2 парчиња Микрофон далечински кабел + Слушалка 1 Парица Тип 8 : 1pcs Чисто Сребро Кабел + Слушалка 1 Парица Тип на 9 : 8 Јадра Злато 1pcs Чиста OCC Сребро+Злато Позлатен Кабел + Слушалка 1 Пар (Треба да се плати цена различни) Тип 10 : 4.
Тип 1 : 16 јадра жица+ слушалка 1 Парица Тип 2 : 5 компјутери оригинални Se535 кабел + Слушалка 1 Парица Тип 3 : 1pcs Чиста OCC Сребро+Злато Позлатен Кабел + Слушалка 1 Парица Тип 4 : 8 Јадра Браун 1pcs Чиста OCC Сребро+Злато Позлатен Кабел + Слушалка 1 Пар (Треба да се плати цена различни) Тип 5 : 1pcs 4.
Објектот Состојба : Brand New без мало пакет. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Превозот
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 2 до 10 дена откако ќе се плати . Ако сте мало ние ќе брод парцела од регистарот парцела за вас.

Карактеристики на производот

Приклучок Тип:
Линија Тип
Линија Должина:
1.2 m
Безжичен:
No
Стил:
Во Уво
Поддршка Apt-x:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod,Следење на Слушалки
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Чувствителност:
123dB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Бренд Име:
lunashops
комуникација:
Жичен
Број На Модел На:
BA
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Отпорот:
22Ω
Активен Бучава Отказ:
Yes
Конектори:
3.5 mm
Водоотпорен:
Yes

Поврзани производи

Сплит пластични заварување пиштол мулти-функција пластични заварување машина автомобилот браник пластични заварување

4416.00 -5 % DEN 4195.00

сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.5em}h2{маргинаbottom : .con

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.