• Свеж
3 метри дијаметар гумени вода кенгура скокач со скала

3 метри дијаметар гумени вода кенгура скокач со скала

Оценка на посетителот:
DEN 28800.00

Стока
Во продавницата

Спецификации
Гумени вода брануваа :
1.Најдобра Цена,Добар Квалитет,супер услуга,брза испорака
2.MOQ : 1 PC
3.смешно и возбудлива производи
најнов дизајн гумени воден парк/ гумени игри на вода/ water брануваа : Материјал : 0.9 милиметри дебелина(32oz) трајни комерцијални одделение ПВЦ церада Надуени производ димензии : 3meters дијаметар Тип на структура ткаат string структура+professional брануваа ткаенина Пакет тежина : 25kgs Пакет димензии : 94cm*71cm*53cm (37"*28"*21") Максимална тежина капацитет : 240kgs Други достапни преголеми димензии : 4m дијаметар, 5m дијаметар Возраст препораки : 7 години или над Примената локации : воден парк, базен, езерото& морскиот брег Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални Leadtime : 5-7 дена по приемот на 45% депозит Пратката рок : од express или изборни рок на Плаќање : ЗАЧУВАМ MOQ : 1 PC Додатоци : одредување на полнење(одредување на материјал), CE одобрено воздушна пумпа Забелешка : тоа е направен со одлични заварување машина направени во САД која има стабилни перформанси

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
Број На Модел На:
TKw
категорија:
вода брануваа

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.