• Свеж
BYC Висок Притисок на Дизел Мотор Гориво Цевка Цевка за Поврзување F2057-1-0 276 10-01-03 C

BYC Висок Притисок на Дизел Мотор Гориво Цевка Цевка за Поврзување F2057-1-0 276 10-01-03 C

Оценка на посетителот:
DEN 792.00

Стока
Во продавницата


Информација За Производот :
Начин На Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи. Секогаш позитивни повратните информации се многу добредојдени; ако сте незадоволни со нас, ве молиме контактирајте со нас за решавање пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост.
За повеќе прашања, добредојдени сте да ни се јавите директно или разговарајте онлајн или да ја напуштат ни е-мејл.
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co., Ltd.
ADD : Room3-5-402, Yard7, Hengfuzhongjie, Fengtai Област. Пекинг Кина.

Карактеристики на производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Материјал Тип:
Железо
Објектот Дијаметар:
9.5cm
Специјални Функции:
Гориво Цевка
Година:
2017
Бренд Име:
BJAP
Објектот Ширина:
9.5cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Зафатнина:
1.8
Име На Модел:
F2057-1-0 276 10-01-03 C
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
14cm
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.