• Свеж
Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-044 SPLAMP044 за Infocus X16 X17 Со домување

Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-044 SPLAMP044 за Infocus X16 X17 Со домување

Оценка на посетителот:
DEN 2880.00
DEN 2218.00 -23 %

Стока
Во продавницата


Проектор светилки сијалица, SP-ЛАМБА-044 SPLAMP044 за Infocus X16 X17 Со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : СП-ЛАМБА-044 SPLAMP044 за Infocus
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Infocus X16/X17
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1.ви благодариме.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Однапред ви благодариме. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. инаку ние не прифаќаме тоа
3. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-044 SPLAMP044 за Infocus

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.