• Свеж
5Pcs 1.5X1.5X1.5CM RGB Призмата на Неисправни Оптички Крстот Dichroic X-Коцка Combiner Splitter DIY Оркестарот

5Pcs 1.5X1.5X1.5CM RGB Призмата на Неисправни Оптички Крстот Dichroic X-Коцка Combiner Splitter DIY Оркестарот

Оценка на посетителот:
DEN 878.40
DEN 703.00 -20 %

Стока
Во продавницата

"Спецификација : Име : 1.5 cm Неисправни Крстот Dichroic X-Коцка Призмата RGB Combiner Splitter Материјал : Оптичко Стакло K9 Големина : 1.5 х 1,5 см х 1,5 см Функција : *бојата е убава, костим да се стави дома да се направи украс многу. *Погоден за оптички експерименти и наука. *Може да се користи како децата да развиваат интелигенција играчки призмата е релативно големи, како учител во училиште во училница демонстрација експеримент. Пакување се вклучени : 5 x X-Коцка Призмата Внимание : Овој производ е занаети може да се користат само за оптички експерименти и наука, не можат да се користат во проектори и камери. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. *Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Внимание : Овој производ е занаети може да се користат само за оптички експерименти и наука, не можат да се користат во проектори и камери. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. *Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот."

Карактеристики на производот

Предмет:
Физика
Број На Модел На:
C82
Бренд Име:
PLLCUTE

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.