• Свеж
Напред/Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Xiaomi Mi МИКС 6.4, се Покрие Криви Делови (Не Калено Стакло)

Напред/Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Xiaomi Mi МИКС 6.4, се Покрие Криви Делови

Оценка на посетителот:
DEN 85.92

Стока
Во продавницата

Не се Менува откако ќе се плати цел.4" , се Покрие Криви Делови (Не Калено Стакло)
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Напред/Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Xiaomi Mi МИКС 6. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
*Маска Криви Дел.
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел.
*Јасни, Транспарентни, Лесна Инсталација, самолепливи.4"
Пакет Се Вклучени :
1 x Целосна Експлозија-доказ TPU Екран Заштитник (задниот или предниот како вашиот избор)
1 x Чистење Алатката за Поставување
.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4.
*Совршено Да Се Вклопи Во Вашиот Телефон.
*Ултра Тенки, Експлозија-доказ TPU материјал, отстранување на меурчиња брзо. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
*Повеќе други модели, во нашата продавница.
Карактеристики :
*100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1.
Компатибилен Модел :
*За Xiaomi МИКС 6. Не отворајте спор случајно.

Карактеристики на производот

боја:
Пред Филмот, Филмот Назад, Напред и Назад Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
Карактеристики:
Анти-Шок, Сјајна, Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат, Трајни
Тип:
Пред / (Назад Задниот) Целосно Покривање Заштита Shield Заштитна Guard Кожата
Материјал:
Експлозија-доказ Мека TPU
боја:
Транспарентен Ултра Јасно
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Mi МИКС / Mi X / Mimix / Mmix 6.4

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.