• Свеж
360 степени Rotatable JT-01 Бас Тјунер Мини LCD Клип Тјунер За Хроматска Гитара Виолина Ukulele Додатоци

360 степени Rotatable JT-01 Бас Тјунер Мини LCD Клип Тјунер За Хроматска Гитара Виолина Ukulele Додатоци

Оценка на посетителот:
DEN 136.32
DEN 109.00 -20 %

Стока
Во продавницата


360 степени Rotatable JOYO JT-01 Бас Тјунер Мини LCD Клип Тјунер За Хроматска Гитара Виолина Ukulele Додатоци
Карактеристики На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Старата школа тјунер дизајн,сепак, сигурен и стабилен
360 степени тјунер
A4 Фреквенција : 440 Hz
Екран : LCD дисплеј.
Подесување тип : Гитара, Хроматска, Бас, Виолина, Ukulele.
Придвижуван од еден CR2032 копчето батеријата ( Не се Вклучуваат ) .
Батеријата врата со завртка-фиксна функција, за да се спречи децата од голтање батерии.
Подесување На Објектот : Хроматска, Гитара, Бас,Виолина, Ukulele C, Ukulele D
Подесување опсег : A0(27.5 Hz)a3(1760 Hz).
Подесување точност : ±0.5 проценти.
Големина на екранот : 23mm*16mm.
За : Гитара ,Бас,Ukulele итн
Пакет се вклучени :
1 x Хроматска Гитара Тјунер
1 x Упатство
2 x Завртка

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Orphee
Тип:
Тјунер
Број На Модел На:
Бас Гитара Тјунер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.