• Свеж
Брз Слободен Брод 2бр CC2530 F256 Развој Одбор-PA1 Долги Zigbee Безжичен Модул PCB Антена Модул

Брз Слободен Брод 2бр CC2530 F256 Развој Одбор-PA1 Долги Zigbee Безжичен Модул PCB Антена Модул

Оценка на посетителот:
DEN 768.00
DEN 714.00 -7 %

Стока
Во продавницата

5 d Bm
Висок приемник чувствителност и анти-мешање перформанси
Податоци го оценувате : 250 KBPS
32、64 или 64 KB на програмабилни флеш меморија од системот
Две 64 - бајтен FIFO за да испраќате и примате баферот
Хардверска поддршка за CSMA/CA
Батеријата следи и сензор на температура на
AES енкрипција
Широк напон спектар (2 V–3.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
CC2530 F256 Развој Одбор-PA1 Долги Zigbee Безжичен Модул
Напон:
CC2530 F256 Развој Одбор-PA1 Долги Zigbee Безжичен Модул
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Состојба:
Нови
Тип:
CC2530 F256 Развој Одбор-PA1 Долги Zigbee Безжичен Модул
Примена:
CC2530 F256 Развој Одбор-PA1 Долги Zigbee Безжичен Модул

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.