• Свеж
Фабрика цена за цената 1 моторни+1 пар photocell+1 аларм светлина +1 на тастатурата +1 пар далечинска контрола +5 M опрема багажник

Фабрика цена за цената 1 моторни+1 пар photocell+1 аларм светлина +1 на тастатурата +1 пар далечинска контрола

Оценка на посетителот:
DEN 14403.84

Стока
Во продавницата


Фабрика цена за pricelist : 1 моторни+1 пар photocell+1 аларм светлина +1 на тастатурата +1 пар далечинска контрола +5 M опрема багажник
Оригиналната цена : Но сегашната цена :
За мотор спецификација :
Capacitor : (220 V) 20µF, 60µF+14µF
Моќност : 350 W
Вртежен момент : 35nm
Моторни број : M=4
Моторни брзина : 1350rpm, 1620rpm
Опрема брзина : 58.8 вртежи во минута, 70.2 вртежи во минута
Патна брзина : 11m/мин, 13.2 m/min
Работна температура : -40°c~ 55°c
Заштита од преоптоварување температура : 130°c
Релативна влажност : ≤ 90%
Моторни одлуки техника : леене алуминиум легура
Прирачник за Ослободување : да
Далечински растојание : ≥ 30m
Производ тежина, прибл : 13kg
Макс, тежината на портата : 1500kg
Електронски Податоци
Услужни почеток : ДА
Стоп на пречка (прилагодлива чувствителност) : ДА
Авто затоплување-up (при замрзнување на температура) : ДА
Далечински управувач : 418 MHz (50m, приближно)
Жица контрола : на Располагање
Автоматско затворање : ДА
Возилото јамка детектор грло : YES
Photocell грло : YES
Алармот светлина грло : YES
Функции :
1. Интегрирани електромеханички дизајн
2. Електронски меки почеток
3. Обратен на пречка
4. Инфраред photocell socket
5. Алармот светлина socket
6. Жици управувач и далечинскиот управувач
7. Одложување затворање
8. Обратен прилагодлива чувствителност
9. Автобуска-мастеринг (разни операција начини)
10. Автоматско загревање
Во некои земји, батерија не е дозволена за увоз поради влада политика;
Добредојдовте да контактирате со продавачот за да го промените превозот цена кога товар е чудно висока.

Карактеристики на производот

Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно со Сигнал
Број На Модел На:
GPY1800KGS
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Ветер:
Во Право Се Справи Со
Моторни:
AC Мотор
Отворен Стил:
Лизгање
Моторни возење тежина:
1800kgs
Со пролетта граница вклучите:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Отворање Шема:
автоматски

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.