• Свеж
Бангладеш Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Бангладеш Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Оценка на посетителот:
DEN 378.24

Стока
Во продавницата


Внимание ве молам! Направи сигурни дека вашата адреса за е точно.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен.
Тежина : 90g
Големина : 150 * 90cm
Дувачкиот Метал дупки и, исто така, се вратило опфатени
Предност : Прилагодите
Знамето може да се прилагоди на,ве Молиме слободно да ме контактирате за повеќе детали. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.Благодарение~~
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА, или ќе одбие да направи реконструкција.
Се врати и Политика за Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател!
БЛАГОДАРАМ МНОГУ !. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex.
Царинската :
Ако тарифниот се случува,,купувачот е одговорен за царинење во својата земја.

Карактеристики на производот

Стил:
Летање
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
AZ00825
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.