• Свеж
бесплатен превозот 1600w греење на елемент со брзина заварување совети за рамен заварување млазницата и круг млазницата за топол воздух заварчик вкупно 7 компјутери

бесплатен превозот 1600w греење на елемент со брзина заварување совети за рамен заварување млазницата и круг

Оценка на посетителот:
DEN 4080.00
DEN 3754.00 -8 %

Стока
Во продавницата

Тоа е да се користи за заварување на различни пластични мембрани
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Имајте пријатен ден!!!.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Превозот на трошоците направени за вас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
A15-A05
Примена:
PP PE ПВЦ пластика заварување
Бренд Име:
Rayma
is_customized:
Yes
Материјал:
ss316
време на испорака:
во парк

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.