• Свеж
iFootage карбонски влакна Ајкула Лизгачот S1 180cm камера лизгачот видео dolly песна Преносни dslr фото лизгачот dslr фото Camcorders професионални

iFootage карбонски влакна Ајкула Лизгачот S1 180cm камера лизгачот видео dolly песна Преносни dslr фото лизгачот

Оценка на посетителот:
DEN 35424.00

Стока
Во продавницата


.
Answer : ___________________________ Note :
1.Топката главата не е вклучен!
2.Нашата предност,ние секогаш ќе брод од страна на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ARAMEX итн побрзо изразат од другите како HK Пост парцела,Кина Mail Пост итн додека цената не е премногу висока за вас!

Карактеристики на производот

Бренд Име:
IFOOTAGE
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S1 Продолжува
Пакет:
Индустриски пакет
Модел:
Стандард(Без Дополнителни Тркала)
Материјал:
Карбонски влакна Елоксирани алуминиумски SUS 304
Тежина:
4.4kg(With resistance pully)
Цевка со дијаметар:
22mm
Макс. Должина:
1900mm
Ефективна должина:
1800mm
Се препорачува оптоварување:
3KG
Макс Оптоварување:
15kg

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.