• Свеж
Семејството Појавување на Облека Зима Девојка Вест Faux Крзно Семејство Clothings Деца Облека Девојка Елеци Мајка и Ќерка Крзно Вест

Семејството Појавување на Облека Зима Девојка Вест Faux Крзно Семејство Clothings Деца Облека Девојка Елеци Мајка

Оценка на посетителот:
DEN 1207.20
DEN 664.00 -45 %

Стока
Во продавницата


семејството облека т-маица @ семејство облека облека @ семејство појавување на облека @ мајка и ќерка облека @ мајка син тимови @ појавување на мајка и ќерка облека @ мајка и ќерка облека
Семејството Појавување на Облека Зима Девојка Вест Faux Крзно Семејство Clothings Деца Облека Девојка Елеци Мајка и Ќерка Крзно Вест
Боја : бела Семејство одговара
Обично 6 M значи големина 70 погоден за 3-6 Месеци, тој ight 60-70cm
Обично 12 M значи големина 80 погоден за 9-12 Месеци h осум 75-80см
Обично 24 M значи големина 90 погоден за 1-2 години, висина на 85-95cm
Обично 3 T значи големина 1 00 погоден за 2-3 години, висина на 95-105cm
Обично 4 T значи големина 110 погоден за 3-4 години, висина 105-115cm
Обично 6 T значи големина 120 погоден за 5-6 години, висина 115-125cm
Usually8 T значи големина 130 погоден за 6-8 години, висина на 125-135cm
Обично 1 0 T значи големина 1 4 0 погоден за 8-10 години, висина 135-145 cm
Обично 12 T значи големина 1 5 0 погоден за 11 - 12 години, висина 145-155 cm

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 6M, 12M, 24M, 3T, 4T, 6T, 8T, 10T, 12T
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
детството прекрасна
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Крзно
боја:
бела беж
семејството облека:
семејството clothings
мајка и ќерка фустани:
семејството појавување на облека
мајка и син облека:
мајка и ќерка појавување на фустани
семејството погледнете:
татко и син одговара

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.