• Свеж
THINKTHENDO 1 Компјутер Преносни Патнички Куфер Багаж Куфер Случај се Справи со Рака Резервни Сметководствена Контрола Замена Метал Пластика

THINKTHENDO 1 Компјутер Преносни Патнички Куфер Багаж Куфер Случај се Справи со Рака Резервни Сметководствена

Оценка на посетителот:
DEN 39.36
DEN 32.00 -19 %

Стока
Во продавницата

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Тема : Совршен за вашата го замени скршен куфер рачка, удобни за контрола, Лесно да го инсталирате, можете да приложите ги со шрафови(не вклучувајќи завртки) може да се широко се користат за куфер, кутија, багаж, случај Спецификација : Материјал : Метал,Пластика, Големина : 11x4cm/4.33x1.57", внатрешен дијаметар : 7cm/2.76"(приближно) Големина : 17x2x1cm/6.69x0.79x0.39",рака за рака : 4cm/1.57"(приближно) Големина : 17x2.3cm/6.69x0.91"(приближно) Големина : 13.5x5cm/5.31x1.97"(приближно) Боја : Сребрена,Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Куфер Рачка(Навртки и други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Карактеристики на производот

Тип:
се справи со
Број На Модел На:
3TJ00956
Бренд Име:
THINKTHENDO
Тежина:
0.05kg
Материјал:
Метални,Пластични,

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.