• Свеж
Топла Продажба на Жените Луксузни Црна Велур Кожа Кристал Гладијатор Сандали кроена Кристал Висока Пета Сандали Облечи Чевли

Топла Продажба на Жените Луксузни Црна Велур Кожа Кристал Гладијатор Сандали кроена Кристал Висока Пета Сандали

Оценка на посетителот:
DEN 5950.08
DEN 4165.00 -30 %

Стока
Во продавницата


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Топла Продажба на Жените Луксузни Црна Велур Кожа Кристал Гладијатор Сандали кроена Кристал Висока Пета Сандали Облечи Чевли
Опис :
Име : Топла Продажба на Жените Луксузни Црна Велур Кожа Кристал Гладијатор Сандали кроена Кристал Висока Пета Сандали Облечи Чевли
Точка Бр : LY340
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!! Дами Лето Заврзана Супер Висока Слама Единствена Оптоварување Сандали, Златни Црниот Бисер Мозаик Пета Сандали Скок Сандали Облечи Чевли

Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Rousmery
Insole Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Горниот Материјал:
Стадото
Број На Модел На:
LY340
Сандала Тип:
Гладијатор
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Стил:
Новина
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Рим
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Outsole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.