• Свеж
LANBEIKA Легура на Алуминиум Рачни Стабилизатор Видео Steadicam За Gopro SJCAM Мобилен Телефон dslr фото 5DII Движење DV Steadycam Камера

LANBEIKA Легура на Алуминиум Рачни Стабилизатор Видео Steadicam За Gopro SJCAM Мобилен Телефон dslr фото 5DII

Оценка на посетителот:
DEN 1439.52
DEN 1368.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Тоа обезбедува одлична стабилност и го намалува камера вибрации за време на снимање на видео, обезбедува високо-квалитетни, јасни видеа. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.
Функција :
Максимална поаѓајќи од тежината е 2. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!! И ако сакате да се купи на различни предмети, (се меша цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со мене.
Тоа исто така има rubberized, не се лизга на монтирање на површината, така вашата камера придава безбедно; и гумени покриени со рака зафат за удобно снимање. Тоа е најмногу прифатлива полно опремен стабилизатор на пазарот.95 кг)
Изградба : Алуминиум тело, гума поместена рачка, полиран хром противтежа
Боја : Црна/Црвена
Нето тежина : 968g
Телефонот носителот може да се зголеми до max 84mm и има две 1/4 завртка дупка за да одговара на овој стабилизатор, pls љубезно ве молиме да бидете сигурни дека вашиот телефон ширина е помала од 84mm. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Професионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн. Јас ќе се даде попуст за вас и да ја прилагодите количината за вас Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ви благодариме за вашето разбирање Вашата цел ќе бидат обработени во 1-7 дена по вашата исплата Внимание : ние ќе напишете пониска вредност за парцели кои ние ги испратите (и можеби пишувам тоа е дар) за да се избегне сопствени даночни
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно, Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напишете во Ali Express, ако сакате да го промените, мора да се забележи мене на тоа
ВРАЌАЊЕ&EXCHANGE :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за подетални враќање или размена на настава
Повратни информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
zd10
Бренд Име:
LANBEIKA

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.